Turistické informační centrum Vrbno
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Připravujeme nové projekty

Připravujeme nové projektyOd začátku roku jsme připravili a podali dvě dotační žádosti na nové projekty. Další projekt s pracovním názvem Průmyslová stezka připravujeme ve spolupráci s městem Vrbno pod Pradědem.

Projekt s názvem Česko-polské filmové dny byl podán do fondu mikroprojektů Euroregionu Praděd a jeho vyhodnocení se dozvíme během jarních měsíců. Pokud náš projekt bude finančně podpořen, můžete se těšit na letní kino na vybraných místech ve Vrbně. Divákům bychom rádi nabídli představení snímků polské kinematografie.

Druhá žádost s názvem Rozvíjíme cestovní ruch ve Vrbně putovala na Moravskoslezský kraj. Projekt zahrnuje tvorbu nové hry po rodiny s dětmi Cestičkou, která již několik let úspěšně funguje v okolních obcích. Jde o zábavné hledání pokladu s následnou odměnou pro rodiny s dětmi, infocentrum bude vydávat plánky ke hře a odměny. Dále bychom rádi z projektu zhotovili leták o zříceninách starých hradů v okolí, návštěvnickou vizitku s kapesním kalendářem a bloky pro návštěvníky. Pokud náš projekt bude vybrán ke spolufinancování, návštěvníci budou moci v infocentru využít nejen WI-FI připojení, ale také notebook, který zde bude k dispozici na nové pracovní ploše, kterou jsme nechali zhotovit již nyní.

Více informací o našich projektech se dočtete zde

 

Rádi uvítáme vaše náměty na zlepšení našich služeb, které nám můžete posílat na e-mail info@tic-vrbno.cz.