Turistické informační centrum Vrbno
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Podali jsme dotační žádost ...

Podali jsme dotační žádost ...I v letošním roce jsme podali žádost o poskytnutí dotace do programu Moravskoslezského kraje Podpora turistických informačních center v Moravskoslezském kraji v roce 2023.

Zvolili jsme název projektu Rozvíjíme cestovní ruch ve Vrbně II  a v případě schválení žádosti o dotaci máme následující plány:

Využít prostředky dotace na tvorbu nového turistického produktu, tvorbu propagačních materiálů a jejich překladů do cizích jazyků.

Hlavním bodem projektu bude tvorba produktu Průmyslová stezka, která má návštěvníkům a obyvatelům města přiblížit bohatou a jedinečnou historii průmyslu města Vrbna. V první fází produktu bude realizována naučná stezka vedoucí centrem města, mapka se základními informacemi a jednoduchý informační web na doméně prumyslovastezka.cz (s překladačem do cizích jazyků). 

Tento produkt plánujeme do dalších let rozvíjet o další prvky či zastávky. Rádi bychom také produkt zapojili do produktu Technotrasa, která propojuje místa připomínající technickou a řemeslnou vyspělost severní Moravy a Slezska.

Dále budou z projektu vytvořeny pro naše návštěvníky následující materiály: tipy na výlety v německém jazyce, mapa města v jazyce anglickém, německém a polském, vizitka TIC Vrbno, papírové tašky s potiskem TIC Vrbno a bloky A6.

O schválení dotační žádosti a průběhu projektu vás budeme informovat.

Tým TIC Vrbno

logo MSK