Turistické informační centrum Vrbno
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Připravujeme rozvoj Průmyslové stezky a hledáme partnery

Připravujeme rozvoj Průmyslové stezky a hledáme partneryMilí návštěvníci,

letní nápor návštěvníků v našem infocentru sice ustal, avšak právě teď přichází období, kdy máme prostor plánovat další aktivity a rozvoj cestovního ruchu ve Vrbně.

Ve dnech 3. až 4. listopadu jsme se zúčastnili veletrhu GO a REGIONTOUR 2023 v Brně. Vrbensko jsme prezentovali na stánku Jeseníky, který byl zaštítěn Moravskoslezským krajem. Kromě prezentace našeho mikroregionu jsou veletrhy cestovního ruchu také místem pro hledání inspirace a navazování partnerských kontaktů.

Na veletrhu jsme se zúčastnili dvou schůzek, které by měly přispět k rozvoji našich aktivit, ke kterým nyní patří náš produkt Průmyslová stezka. 

Zatím vám prozradíme jen to, že jednáme o zapojení Průmyslové stezky do produktu Moravskoslezského kraje. Tato spolupráce by Průmyslové stezce přinesla propagaci na národní úrovni a možné čerpání finančních prostředků z dotačních titulů.

Další schůzka se týkala rozvoje Průmyslové stezky, kterým si klademe za cíl zapojit rodiny s dětmi. Chceme, aby návštěvníci i občané mohli Průmyslovou stezku nejen vidět, ale i zažít!

Proto uvítáme i vaše nápady a náměty a to jak e-mailem, či osobně v našem infocentru.


V rámci příprav pro rozvoj Průmyslové stezky hledáme partnery také v soukromém sektoru. Pokud máte firmu, restauraci, kavárnu,… na území města Vrbna pod Pradědem a máte zájem se zapojit do produktu cestovního ruchu Průmyslová stezka, ozvěte se nám na telefon 554 752 585 nebo e-mail info@tic-vrbno.cz. Rádi si s vámi sjednáme schůzku a probereme možnosti spolupráce.

Podmínkou zapojení je spolupráce s Kulturním, informačním a vzdělávacím centrem Vrbno a možnost provázání vašeho podnikání s (průmyslovou) historií města.

www.prumyslovastezka.cz


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů