Turistické informační centrum Vrbno
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Získali jsme dotaci!

Získali jsme dotaci!Podařilo se nám získat dotaci ve výši 80 000 Kč na náš projekt Rozvíjíme CR ve Vrbně pod Pradědem (CR= cestovní ruch).

Díky spolufinancování projektu z rozpočtu Moravskoslezského kraje můžeme realizovat tyto aktivity:

  • Ve Vrbně se můžete těšit na známý turistický produkt Cestičkou pro rodiny s dětmi, který slaví úspěchy v obcích Malá Morávka, Karlova Studánka a dalších. Jedná se o zábavné hledání pokladu s následnou odměnou. Více informací o Cestičkou najdete na webových stránkách projektu a brzy vám upřesníme termín realizace. 
  • Vybavení pro půjčovnu e-kol - Pro zrychlení a zlepšení údržby elektrokol zakoupíme z dotace mobilní nízkotlaký čistič, přípravky na údržbu e-kol, servisní náčiní a 2 výkonné nabíječky na naše e-kola, díky kterým se e-kola nabijí mnohem rychleji.
  • Materiál Zříceniny na Vrbensku je již připraven k tisku a bude zhotoven v počtu 3000 ks. Materiál bude ZDARMA k dostání v našem infocentru.
  • Dále budou zhotoveny bloky s logem TIC, které budou návštěvníkům k dispozici pro jejich poznámky a používány jako dárek při různých akcích v TIC.
  • Návštěvnická vizitka TIC s kapesním kalendářem bude taktéž distribuována zákazníkům v infocentru. 
  • Díky projektu byla zhotovena pracovní plocha pro návštěvníky, kde si mohou orazítkovat své deníčky nebo pohlednice, vyhledat potřebné informace. Na pracovní ploše bude nově návštěvníkům k dispozici notebook.