Turistické informační centrum

Fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Soutěže > Jeseníky hrou

Jeseníky hrouNová hra Jeseníky hrou Vás provede Vrbenskem a jeho okolím!

Hru můžete hrát pomocí herního plánu, který zakoupíte na partnerských místech, které mimo jiné najdete na www.jesenikyhrou.cz.

Čekají Vás hledačky, kvízy nebo zdolání vrcholu. 

Pravidla hry

Hru je možné hrát pouze na herním plánu. Herní plány zakoupíte u nás nebo u partnerů hry na různých místech v Jeseníkách za cenu 69,- Kč.

Vyberte si několik míst, kde jsou pro vás připraveny hry – hledačky neboli questy, kvízy nebo zdolání vrcholu. Zahrajte si hru a získejte razítko do herního plánu.

Máte 5 a více razítek? Přijďte na výstavu Jeseníky všemi smysly do Vzdělávacího centra VÍCE Ve mlýně Karlovice. Čeká na vás zajímavá výstava, další razítko a také odměna.

OTVÍRACÍ DOBA 2020: červenec-srpen st-ne, září pá-ne 9-12 a 13-17

Pokud není razítko dostupné, postačí vyplněná hra. Pouze razítko bez vyplněné hry může být také uznáno v případě některých razítek ve venkovním prostoru nebo pokud se chcete jen kochat krásami Jeseníků a sbírat razítka.

Cena 69,- Kč za mapu pokrývá náklady na odměny. Hra vyšla v nákladu 10000 ks a je víceletá. Skončí v momentě, kdy bude předána poslední odměna. Pokud se Vám bude líbit, můžeme v ní pokračovat.

Výhry

Jsou pro vás připraveny magnetky, záložky, pohlednice, průvodce po Jeseníkách, pexeso, knihy nebo trička s tématikou hor. Čím více razítek nasbíráte, tím větší bude výhra.

Zdroj a více informací: www.jesenikyhrou.cz