Turistické informační centrum

Fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Infocentrum > Soutěže a hry > Jeseníky hrou

Jeseníky hrouNová hra Jeseníky hrou Vás provede Vrbenskem a jeho okolím!

Hru můžete hrát pomocí herního plánu, který zakoupíte v našem infocentru.

Čekají Vás hledačky, kvízy nebo zdolání vrcholu. 

Pravidla hry

Hru je možné hrát pouze na herním plánu. Herní plány zakoupíte u nás nebo u partnerů hry na různých místech v Jeseníkách za cenu 69,- Kč.

Vyberte si několik míst, kde jsou pro vás připraveny hry – hledačky neboli questy, kvízy nebo zdolání vrcholu. Zahrajte si hru a získejte razítko do herního plánu.

Máte 5 a více razítek? Přijďte na výstavu Jeseníky všemi smysly do Vzdělávacího centra VÍCE Ve mlýně Karlovice. Čeká na vás zajímavá výstava, další razítko a také odměna.

OTVÍRACÍ DOBA 2021: 

ÚT - PÁ 13 - 17

SO - NE 9 - 12 / 13 - 17

Pokud není razítko dostupné, postačí vyplněná hra. Pouze razítko bez vyplněné hry může být také uznáno v případě některých razítek ve venkovním prostoru nebo pokud se chcete jen kochat krásami Jeseníků a sbírat razítka.

Cena 69,- Kč za mapu pokrývá náklady na odměny. Hra vyšla v nákladu 10 000 ks a je víceletá. Skončí v momentě, kdy bude předána poslední odměna. Pokud se Vám bude líbit, můžeme v ní pokračovat.

Výhry

Jsou pro vás připraveny magnetky, záložky, pohlednice, průvodce po Jeseníkách, pexeso, knihy nebo trička s tématikou hor. Čím více razítek nasbíráte, tím větší bude výhra.

Zdroj a více informací: www.jesenikyhrou.cz